Kalite Politikamız

WhatsApp'dan Yaz

   Üst Yönetim amacına ve kalite yönetim sisteminin şartlarına uygun, etkinliğin sürekli iyileştirilmesi taahhüdünü içeren, kalite hedeflerinin oluşturulması ve gözden geçirilmesi için çerçeve görevi gören Kalite Politikasını dökümante ederken aşağıdaki hususları dikkate almıştır;

 *Çalışma prensiplerine ve amaca uygun,

 *Kalite yönetim sisteminin şartlarına uygun,

 *Sürekli iyileşme taahhüdünü içeren,

 *Kalite hedflerini destekleyen,

 *Müşteri odaklılığın taahütünü veren 

 *Çalışanlara verilen önem ve kalite bilincinin gelişmesindeki rolleri ve diğer hususları içerecek şekilde dökümante edilmiştir.

       Kalite politikası firmamızın değişik yerlerinde asılıdır. Her çalışanımız kalite politikasını dikkate alarak çalışmalarını yapmak zorundadırlar.

       Kalite politikası gelişmelere ve ihtiyaçlara paralel olarak Yönetimin Gözden Geçirme Toplantılarında gözden geçirilir. Kalite Politikamız;

  *Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak müşterilerimzin tatmin seviyesini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bunları en yüksek verimlilikle gerçekleştirebilmek.

  *Firmamızda kurmuş olduğumuz ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

  *Yasal yönetmeliklere ve Müşteri Taleplerine Uygun kalitede GERİ DÖNÜŞÜM ve Hizmet faaliyetlerini gerçekleştirmek.

  *Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.

  *ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi şartlarına her noktada uyacağımızı taahhüt etmek.